Педагоги з Вінниччини вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2021»

Конкурс «Учитель року» проводиться щорічно з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні та розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності.

Він започаткований Указом Президента України від 29 червня 1995 року №489/95. Переможцям присвоюється звання «Заслужений учитель України».

Протягом 1 -  22 квітня тривали відбірковий та фінальний етапи заключного туру Всеукраїнського конкурсу.

Відбірковий етап визначив 12 переможців у кожній з номінацій.

Основними випробуваннями фіналу стали «Методичний практикум», «Урок» та «Майстер-клас», а для керівників закладів освіти – «Фасилітаційна сесія» та «Проєкт».

Переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» стали педагоги з Вінниччини. Так, І місце виборов Дмитро Луп’як -  вчитель трудового навчання комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради».

ІІ місце здобула Ганна Дем’янюк - вчитель математики Ліцею №7 м. Гайсин Вінницької області.

Наступного 2021/2022 н.р. конкурс «Учитель року» проводитиметься в номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво».