Територіальні громади Вінницької області запрошуються до участі у конкурсі місцевих проектів «Наша громада»

Дата: 13.04.2021 12:44

29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром, у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), оголосили конкурс місцевих проектів «Наша громада».

Мета конкурсу - підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проекту.

Учасниками можуть бути дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру та туризм. До участі запрошуються активні громади України, зокрема, Вінницької області, з населенням до 70 тис.

На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії.

Дізнатись детальні умови участі у конкурсі та подати заявку можна на сайті за посиланням: otg.fakty.com.ua

Реєстрація учасників триватиме до 30 квітня 2021 р.

Громади, які отримають найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть до фіналу, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею.

26 громад-фіналістів конкурсу «Наша громада» отримають всеукраїнську рекламу, адже сюжети про них транслюватимуться на каналах «ICTV» та «СТБ». Переможець, окрім медійності, отримає грошовий приз у розмірі 500 тис. грн на реалізацію проекту.