засідання з Координаційної ради

24 березня 2021 р. відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради в режимі відео конференції на тему: «Про хід виконання Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року №714»., у якій взяли участь сільський голова Олександр Крученюк та керуючий справами  виконавчого комітету сільської ради Андрій Жук. Під час наради наголошено на тому, що 15 березня закінчився прийом документів на участь у конкурсі по капітальних ремонтах доріг. Всього подано 173 проекти, орієнтовною сумою 700 млн. грн. Слід зауважити, що наша громада подала Проект на участь у даному конкурсі, який відповідає всім вимогам.

30 березня 2021 року відбудеться зсідання конкурсної комісії, і маємо сподівання, що наш Проект буде в числі переможців. А також в поточному році буде продовжено капітальний ремонт дороги М-21 від Могилів-Подільського до кордону з Житомирською областю. Дана дорога проходить через Уланівську територіальну громаду та, зі слів начальника облавтодору Бабія О.В.,  має бути завершена до серпня поточного року. Фото без описуФото без описуФото без опису