Уланівська сільська рада

Година здоров'я

Дата: 22.03.2018 15:08

Твоє здоровя у твоїх руках

Під таким гаслом в Пагурецькій сільській бібліотеці пройшла година здоров’я.

Бібліотекар Юшко Галина Федорівна розповіла дітям, як  навчитися берегти здоров’я та здатність протистояти хворобам. Важливу роль у формуванні, збережені та відновленні здоров’я дитини відіграє правильно організований розпорядок дня, харчування повинно бути повним і збалансованим увесь спектр білків, вуглеводів, жирів.  Насамперед необхідно поповнити свій раціон вмістом необхідних вітамінів.

Щоб забезпечити фізичний  розвиток дитини, доцільно враховувати прийоми, що стимулюють відновлення працездатності дитячого організму. Користі вмивання, обтирання окремих частин тіла холодною водою, дихальні вправи, фізкультхвилинки тощо.

У бібліотеці діти виконували цікаві й оригінальні фізичні вправи, ігри. Змагання, під час яких діти залюбки і вчаться, і рухаються. Саме завдяки таким видам роботи процес всебічного виховання дітей дуже ефективний.