ХМІЛЬНИЦЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

вул. Столярчука,7, м. Хмільник, 22000, тел. 2-03-29, факс 2-13-65

E-mail: uapr_hm@ukr.net

02.02.2018 року  №  62/04-19                                                                                                               На №  ___________ від _________ року

Відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України « Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» Кабінет Міністрів України Постановою № 979 від 30.09.2015 року затвердив «Порядок ведення державного реєстру рибогосподарських водних об’єктів ( їх частин )».

Реєстр створюється з метою інформаційного забезпечення моніторингу сучасного стану , планування, організації і здійснення заходів щодо охорони одержання достовірної інформації про обсяги використання водних біоресурсів, контролю за цільовим використанням водних об’єктів.

Держрибагенство забезпечує створення та ведення Реєстру, відповідає за збереження даних.

Доручення Голови Державного агентства рибного господарства України від 29.01.2018 р.№ 13 зобов’язано територіального органи рибоохорони до 14 лютого 2018 року забезпечити збір інформації від суб’єктів аквакультури та користувачів водних біоресурсів згідно з додатком 1 та 2.

До заяви додаються:

Копії договору оренди (водного об’єкта, земельної ділянки, паспорта водного об’єкта або рибогосподарської технологічної водойми).

Для подачі інформації просимо звертатись до Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області за адресою: м.Вінниця, Селянський пров. 9,( (т.0432)67-12-40 та м.т.097-509-13-05).

Прошу дану інформацію довести про суб’єктів аквакультури на території Вашої територіальної громади.

Начальник управління                                                                            Дмитро Бойко