У 2021 році в області розпочнеться реконструкція злітної смуги міжнародного аеропорту «Вінниця», - Сергій Борзов

Фото без описуВолодимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі пообіцяв відновити аеропорти у кожному обласному центрі.

Вінниця - одне з українських міст, де повітряні ворота потребують реконструкції. Про це сьогодні на Всеукраїнського Форумі «Україна 30. Інфраструктура» озвучив Кирило Тимошенко - заступник керівника Офісу Президента України.

Загалом, летовища передбачені у кожній області. Сьогодні діючих – 17.

«У Вінниці від 1983 року працює міжнародний аеропорт «Вінниця». Остання реконструкція відбувалася у 2008 році. Злітна смуга наразі уже потребує ремонту, який запланували на 2021 рік», - коментує голова ОДА Сергій Борзов, який бере участь у Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

Очільник області  також підкреслив, що один із найбільш масштабних проєктів, який чекає Вінниччину у 2021 році, - це будівницво мосту «Ямпіль-Косеуць» через річку Дністер.