Уланівська сільська рада

204-а річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 15.03.2018 11:30

Шевченківські дні у дошкільному навчальному закладі.

В історії завжди залишається імена які  з гордістю вимовляє людство,  до  яких належать й ім’я великого  українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі  ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

В ДНЗ «Берізка» пройшли різноманітні заходи пов’язані з іменем видатного митця: бесіди, заняття, малювання за  творами Т.Г. Шевченка.

Мета заходу – донести до дошкільнят красу і багатство української мови, розвивати мовленнєві здібності дітей, виховувати любов  до рідного краю.

Вихованці старших та середньої груп  нашого ДНЗ  на тематичних заняттях декламували віршики Т.Г. Шевченка. Також було організовано виставку дитячих малюнків  за тематикою творів Кобзаря у всіх вікових групах.

Діти старших та середньої груп з вихователями взяли участь  у покладанні квітів до пам’ятника великому Кобзарю.