Міжнародний жіночий день

Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою, прекрасний образ якої живе у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, благодаттю бабусиної молитви, незабутнім першим коханням, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок і онучок.

З ледь відчутним першим весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня, осяяне чарівністю жіночності, пробудженням життя, трепетним очікуванням чогось нового та радісного. Цей день несе у світ ніжність і красу.

7 березня  в сільському клубі с. Пагурці відбувся святковий концерт,  присвячений  Міжнародному жіночому дню 8 Березня.  Зі святом жінок привітав сільський голова Голубенко С.І. побажав здоров’я, жіночого щастя,  любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття.