Уланівська сільська рада

Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 07.11.2018 08:57

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, який проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день.

Турбота про людей похилого віку-справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

В цей день віддали свою шану і повагу Казмірчук Людмилі Іванівні за спиною якої великий  віковий і життєвий шлях. Від щирого серця бажаємо здоров’я, довгих років життя. Нехай діти будуть для вас гордістю, а онуки радістю. Хай ваша золота осінь завжди буде щасливою, радості, миру, добра в ім’я розквіту рідної неньки – України.