Гідрометеорологічні умови на період 19 та 23 лютого

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині прогнозується підвищення температурного режиму. Місцями сніг. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман.

19 лютого вдень:   Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура 3-8° морозу.

20-21 лютого: Хмарно з проясненнями, 20.02 вночі часом сніг, вдень без істотних опадів.

21.02 без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.

Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура  вночі 5-10о морозу, вдень від 1о морозу до 4о тепла.

За попередніми даними:

22-23 лютого:  Без істотних опадів.

Температура  вночі 4-9о морозу, вдень 0-5° морозу.

Гідрологічна  обстановка:

Льодова обстановка на річках області залежатиме від температурного режиму (переважно послаблення льодових явищ).

Використовувався матеріал прогнозу погоди  Вінницького обласного центру з гідрометеорології

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Такі погодні умови можуть спричинити виникнення надзвичайних подій чи ситуацій на об'єктах енергетики, зв'язку, в комунальному та дорожньому господарствах.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій керівникам районів, територіальних громад, обласних спеціалізованих служб цивільного захисту Департамент цивільного захисту рекомендує, із залученням ЗМІ, продовжувати роз'яснювальну роботу серед населення попереджувального характеру про:

• неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • дотримання правил безпеки на льоду;
  • небезпеку під час зсуву снігу з дахів та карнизів будівель, падіння крижаних бурульок;
  • безпеку керування транспортними засобами;
  • безпечне пересування по слизьких дорогах і тротуарах;
  • правила безпечного використання різного виду нагрівачів, пічного опалення;
  • небезпеку отруєння чадним газом;
  • уникнення переохолоджень та обморожень організму.