Уланівська сільська рада

Дата: 16.03.2020 08:32

Уланівська сільська рада доводить до відома громадян. З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", якою з 12.03.2020р. по 03.04.2020р. встановлено карантин, прийом громадян обмежено на зазначений період.

Наголошуємо, що подання заяв, звернень, громадянам надано можливість отримати консультацію або подати документи онлайн за допомогою веб-сайту: ulaniv-rada.gov.ua , е-mail: ulaniv@online.ua або в телефонному режимі.

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з питань державної реєстрації народження, смерті, видачі документів для підтвердження родинних стосунків у померлих для підзахоронення, а також державної реєстрації шлюбу (на підставі заяв, поданих до 13.03.2020року).

Звертаємо увагу, що у сільській раді працюють телефони, за якими також можна отримати кваліфіковану юридичну допомогу.

Додаткові контакти: 3-13-42, 3-14-56, 3-12-31.