Уланівська сільська рада

ОГОЛОШЕННЯ

Проект рішення Уланівської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Уланівської сільської територіальної громади » розроблено Фінансовим управлінням Уланівської сільської ради.

Мета проекту: встановлення на території Уланівської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

• в мережі Інтернет https://ulaniv-rada.gov.ua/
  •  у Фінансовому управлінні Уланівської сільської ради:  с. Уланів, вул. Миру, 9,.
  • Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  ulanivtg@ukr.net впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Уланівської сільської ради в мережі Інтернет.

До відома громадян Уланівської територіальної громади!!!

Повідомляємо, що з 28.05.2021року розпочинає прийом громадян відділ надання адміністративних послуг (ЦНАП) Уланівської сільської ради з питань:

• Державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
  • Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
  • Реєстрації місця проживання

Місце знаходження відділу: 22032, Вінницька обл., Хмільницький район, с.Уланів, вул.Миру, 9 (приміщення Уланіської сільської ради, І поверх)

Держпродспоживслужба інформує!

Хмільницьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, інформує стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалась у морозиві, яке експортувалось з Румунії (відправник: SC Macromex SRL, Campia-Turzii) до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», пр. Петра Григоренка, 43, м. Київ, 02140).

15:15:19 23.07.2021