УЛАНІВСЬКА ТГ ІНФОРМУЄ

З Днем Збройних Сил України!

День Збройних Сил України - свято тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

11:52 06.12.2022

Вічний політ!

Сьогодні, 16 жовтня минає чотири роки відтоді, як під час міжнародних навчань «Чисте небо — 2018» сталася авіаційна катастрофа на території Уланівської громади, внаслідок якої загинули двоє пілотів: українець, заступник командира — начальник авіації Повітряне командування "Схід" полковник Іван Петренко та американець, льотчик 194-ї ескадрильї 144-го винищувального крила ВПС Національної гвардії Каліфорнії підполковник Сет Нерінг.  Сільський голова Олександр Гоцуляк, заступник сільського голови Оксана Гуменюк та заступник сільського голови Світлана Якушевська поклали квіти до місця пам'яті, де встановлено меморіал загиблим льотчикам. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого льотчика і його іноземного колеги.

08:07 16.10.2022

Із Днем захисників і захисниць України!

Щиро вітаємо жителів Уланівської громаду із Днем захисників і захисниць України! Вітаємо зі святом усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України  та бажаємо козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, перемоги над ворогом та миру нашій Україні!

13:11 14.10.2022

На війні з російськими окумантами загинув Звізда Руслан

З великим сумом та непоправним жалем повідомляємо про смерть ще одного українського Героя – Звізди Руслана Яковича,  23.02.1976 р.н., уродженця с.Сміла.              Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Сили Вам витримати непоправну втрату.

14:49 10.10.2022

З Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий прапор сьогодні у всьому світі є втіленням незламної боротьби українського народу, національної єдності, честі та гідності.

12:26 23.08.2022